Δεν βρισκω το widget

4 Δημοσιεύσεις | Σελίδα 1 από 1

Δημοσίευση από tvscream » 13 Σεπ 2011 21:36

Γεια κ χαρα παιδια.Εχω εγκαταστησει το wp σε ενα host που εχω αγορασει.Στις επιλογες "προσθετα" εψαξα για ενα widget και το εγκατεστησα.Εγκατασταθηκε κανονικα και μετα πατησα "ενεργοποιηση".

Το προβλημα μου ειναι οτι δε μπορω να το βρω στο "μοναδες" για να το παω οπου θελω.Πως μπορω να το εμφανισω ή γενικα τι κανω λαθος;

καλως σας βρηκα!

Δημοσίευση από merianos » 14 Σεπ 2011 10:38

Καλημέρα.

Καλώς ήλθες στην κοινότητα μας.

Μπορείς να μας πεις ποιο είναι το Widget που θέλεις να εγκαταστήσεις για να κάνουμε και εμείς από εδώ τις αντίστοιχες ενέργειες και να δούμε πως μπορούμε να σε βοηθήσουμε περισσότερο;

Σε γενικές γραμμές, και όπως το περιγράφεις σωστό μου φαίνεται το installation που έχεις κάνει, αλλά μπορεί να έχει κάποιο bug το widget και για το λόγο αυτό να μην παίζει, ή μπορεί να θέλει κάποια παραμετροποίηση.

Δημοσίευση από tvscream » 14 Σεπ 2011 10:43

Καλημερα.

To widget λεγεται Recent Posts Slider και η ιστοσελιδα του ειναι αυτη http://recent-posts-slider.com/

Βασικα δοκιμαστικα θελω να το βαλω να δω αν τα κανω σωστα.Υποθετικα στο "Μοναδες" δεν επρεπε να παει που ειναι και αλλα widgets εκει;

Δημοσίευση από tvscream » 14 Σεπ 2011 11:41

Μαλλον το widget με την εκδοση μου wp ειχε προβλημα.Εβαλα αλλα widgets και τα εδειχνε κανονικα.

Μηπως μπορειτε να βοηθείσετε στο εξης;

Ψαχνω ενα widget που να δειχνει τις τελευταιες αναρτησεις μονο με εικονες οριζοντια.

Ευχαριστω

Τελευταίες δημοσιεύσεις: Ταξινόμηση ανά

4 Δημοσιεύσεις • Σελίδα 1 από 1

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

^
CSS Design Awards