Σχετικά με το wordpress-gr.org

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας

28 Δημοσιεύσεις | Σελίδα 3 από 3 | 1, 2, 3

Δημοσίευση από andreas » 28 Απρ 2011 12:51

Νομίζω ότι θα πρέπει να υπάρξει και αναφορά στο planet.ellak.gr για την κοινότητα

Δημοσίευση από mihalis10 » 17 Ιουν 2011 09:07

Με θέμα κοινότητα,αντίδρασης από facebook

Με θέμα κοινότητα,αντίδρασης από facebook

Καλημέρα,είναι ένα θέμα,συνεχούς αντιδράσεων από την ομάδα του facebook
Δεν ξέρω εάν είναι ο κατάλληλος χώρος ,που γράφω η πρέπει κάπου Άλου.
ευχαριστω Μιχάλης Θαλάσσης

Δημοσίευση από mihalis10 » 17 Ιουν 2011 10:29

Είμαι wordpress ,έχω και ιστοσελίδα .Διάβασα μερικά, τον πήχη φυσικά θα τον ανεβάσουμε ψηλά Ασχολούμαι με το διαδίκτυο πολύ πριν από το 2000. Έχω σελίδες σε όλες τις πλατφόρμες περίπου 2 χρόνια είμαι στο facebook,έχω κάνη αμέτρητες χιλιάδες αναρτήσεις,πάντα νόμιμα, και προσωπικό υλικό όπως φωτογραφίες ,επεξεργασίες, διάφορα video HD,Και άλλα πολλά. Από την πρώτη ημέρα ,άρχισαν τα ότι μπορεί να φανταστή κανείς,με λίγα λόγια φτάνουν στο σημείο σύνδεση αποσύνδεση.Από την αρχή μου απαγόρευαν να ανοίξω σελίδα κοινότητας,με αντάλλαγμα ,αποκλεισμούς μπλοκαρίσματα,και χιλιάδες ,απαγόρευσης. δεν έκανα ποτέ πίσω.ασχολούμαι ,επί 17 ώρες τουλάχιστον σε καθημερινή βάση,δεν εργάζομαι τα τελευταία χρόνια λόγο ,προβλήματος υγείας,που δεν έχω ,επάνω στο θέμα,κανένα πρόβλημα έχω και σελίδα στο wordpress.περιττό να σας γράψω,καθημερινά γράφω,μέσα σε 1 μήνα 150 μέρες αποκλεισμό ,μπλοκάρισμα ,και όλα τα σχετικά.έχω φτιάξη αρκετές σελίδες,και υποσέλιδα τα οποία, αρχικά μου τα ονομάτισαν κοινότητα,και συνεχώς ,κατά.Τους είχα γράψει,μιλάτε γεια κοινότητα ,αλά κανένας δεν τι θέλει ,συνεχίζοντας μέχρι και σήμερα με πολλές,γεια να μπορώ να είμαι μέσα , σελίδες κοινότητας ,που έχω φτιάξη.όλα μπλοκαρισμένα ,ακόμα και έμενα μπλόκαραν ότι ενοχλούσα. Δεν είμαι Προγραμματιστής αλά τουλάχιστον,δεν μπορούν και να με αποκλείσουν βρίσκω πάντα τον τρόπο. όλη η ομάδα επάνω μου δεν με ενοχλεί,ούτε μπορούν.είμαι πάντα ήρεμος,και θα συνεχίσω οπός πάντα.μόλις του έκανα ανάρτηση σελίδα που έγραφε κοινότητα ,πάθαιναν παραλυσία.ευχαριστώ. Μιχάλης Θαλάσσης

Δημοσίευση από zeoz » 17 Ιουν 2011 12:59

mihalis10 έγραψε:Είμαι wordpress ,έχω και ιστοσελίδα .Διάβασα μερικά, τον πήχη φυσικά θα τον ανεβάσουμε ψηλά Ασχολούμαι με το διαδίκτυο πολύ πριν από το 2000. Έχω σελίδες σε όλες τις πλατφόρμες περίπου 2 χρόνια είμαι στο facebook,έχω κάνη αμέτρητες χιλιάδες αναρτήσεις,πάντα νόμιμα, και προσωπικό υλικό όπως φωτογραφίες ,επεξεργασίες, διάφορα video HD,Και άλλα πολλά. Από την πρώτη ημέρα ,άρχισαν τα ότι μπορεί να φανταστή κανείς,με λίγα λόγια φτάνουν στο σημείο σύνδεση αποσύνδεση.Από την αρχή μου απαγόρευαν να ανοίξω σελίδα κοινότητας,με αντάλλαγμα ,αποκλεισμούς μπλοκαρίσματα,και χιλιάδες ,απαγόρευσης. δεν έκανα ποτέ πίσω.ασχολούμαι ,επί 17 ώρες τουλάχιστον σε καθημερινή βάση,δεν εργάζομαι τα τελευταία χρόνια λόγο ,προβλήματος υγείας,που δεν έχω ,επάνω στο θέμα,κανένα πρόβλημα έχω και σελίδα στο wordpress.περιττό να σας γράψω,καθημερινά γράφω,μέσα σε 1 μήνα 150 μέρες αποκλεισμό ,μπλοκάρισμα ,και όλα τα σχετικά.έχω φτιάξη αρκετές σελίδες,και υποσέλιδα τα οποία, αρχικά μου τα ονομάτισαν κοινότητα,και συνεχώς ,κατά.Τους είχα γράψει,μιλάτε γεια κοινότητα ,αλά κανένας δεν τι θέλει ,συνεχίζοντας μέχρι και σήμερα με πολλές,γεια να μπορώ να είμαι μέσα , σελίδες κοινότητας ,που έχω φτιάξη.όλα μπλοκαρισμένα ,ακόμα και έμενα μπλόκαραν ότι ενοχλούσα. Δεν είμαι Προγραμματιστής αλά τουλάχιστον,δεν μπορούν και να με αποκλείσουν βρίσκω πάντα τον τρόπο. όλη η ομάδα επάνω μου δεν με ενοχλεί,ούτε μπορούν.είμαι πάντα ήρεμος,και θα συνεχίσω οπός πάντα.μόλις του έκανα ανάρτηση σελίδα που έγραφε κοινότητα ,πάθαιναν παραλυσία.ευχαριστώ. Μιχάλης Θαλάσσης

εμεις πρεπει να καταλαβουμε κατι απο αυτο τωρα ?

Δημοσίευση από mihalis10 » 17 Ιουν 2011 18:11

Σχετικά με το wordpress-gr.org
είμαι με το wordpress-gr.org και θα συνεχίσω
κανονικά ,γιατί είναι μια τέλεια κατάσταση
που έχει να παρουσία πάρα πολλά.
Σας ευχαριστώ γεια το ενδιαφέρον

και ότι κάνετε γεια εμένα.

Μιχάλης Θαλάσσης

Δημοσίευση από Stefano.G. » 31 Ιαν 2015 04:25

Παμε δυνατα λοιπον!!!Καρφιτσωμα καρτελας και καθημερινο login και απο εμενα@ wordpress rooooockss!

“The quieter you become, the more you can hear.”
http://stefanowp.com
Εικόνα

Δημοσίευση από Stefano.G. » 26 Μάιος 2015 12:42

Τι εγινε βρε παιδια(παππαδοπουλος απο απαραδεκτους)!!! Παραλυσαμε? Δεν βλεπω κινητικοτητα :P

“The quieter you become, the more you can hear.”
http://stefanowp.com
Εικόνα

Δημοσίευση από sktthemes » 10 Νοέμ 2016 09:22

Nice start, come on look hopefully we can learn.

James Arthur is a US Based WordPress Developer and enthusiast. He is the author of several popular and highly-rated WordPress themes and plugins. In his free time he enjoys playing Golf and traveling.

Τελευταίες δημοσιεύσεις: Ταξινόμηση ανά

28 Δημοσιεύσεις • Σελίδα 3 από 31, 2, 3

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

^
CSS Design Awards