Πρόβλημα με plugins

1 Δημοσίευση | Σελίδα 1 από 1

Δημοσίευση από Andromachi » 20 Ιαν 2017 16:56

Καλησπέρα! Έχω τα εξής προβλήματα... φιλοξενώ το blog μου σε μια εταιρία με δωρεάν φιλοξενία, σε λίγο καιρό θα αναβαθμιστώ. Το wordpress μου ζητάει να κάνω την αναβάθμιση 4.7.1, πριν 2 μήνες που είχα κάνει αυτήν την αυτόματη ενημέρωση έχασα το blog μου, οπότε τώρα φοβάμαι να ξανακάνω αυτήν την αναβάθμιση. Άρχισα να έχω κάποια προβλήματα όμως, μου έβγαζε πολλά σφάλματα η σελίδα μου, με πέταγε στην διάσημη 5λεπτη εγκατάσταση του WP συνέχεια και χωρίς αποτέλεσμα, συμπλήρωνα τα στοιχεία μου και με πέταγε ξανά στην 5λεπτη εγκατάσταση, 2 φορές όπως μου είπαν από την εταιρία φιλοξενίας που είμαι είχε σβηστεί το περιεχόμενο του αρχείου .htaccess και μου το επανέφεραν, δεν άνοιγε καμιά σελίδα στο blog μου, δεν ξέρω γιατί έγιναν όλα αυτά, τέλος πάντων μου είπαν από την εταιρία φιλοξενίας μήπως φταίει κάποιο plugin και έκατσα και έσβησα όσα θεώρησα άχρηστα, μαζί όμως εξαφανίστηκαν και κάποια που τα θεωρώ χρήσιμα, όπως π.χ. το google analytics και το jetpack , όταν πάω να τα εγκαταστήσω ξανά μου βγάζει αυτό ''Αποτυχία εγκατάστασης: Ο κατάλογος προορισμού υπάρχει ήδη!'' Ξέρετε γιατί συμβαίνει αυτό? Αναμένοντας απάντηση... ευχαριστώ εκ των προτέρων...

1 Δημοσίευση • Σελίδα 1 από 1

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Google [Bot] και 1 επισκέπτης

^
CSS Design Awards