Σχετικά με το wordpress-gr.org

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας

28 Δημοσιεύσεις | Σελίδα 2 από 3 | 1, 2, 3

Δημοσίευση από hidedora » 28 Ιαν 2011 10:15

Καλή προσπάθεια παιδιά, ελπίζω να βελτιωθεί επιτέλους η ελληνική κοινότητα του wordpress.

SEO Blog - βοηθήματα και δημοσιεύσεις πάνω στο seo

Δημοσίευση από arNeN » 30 Ιαν 2011 02:32

Καλή αρχή παιδιά!!Μάλλον θα είμαι τακτικός επισκέπτης από εδώ και πέρα γιατί σκέφτομαι να δημιουργήσω ένα προσωπικό blog με WordPress!!

Δημοσίευση από arNeN » 31 Ιαν 2011 13:31

Επειδή είμαι σίγουρος πως πολλοί Έλληνες θα θέλουν να γραφτούν στην κοινότητα που έχετε δημιουργήσει και θα ήθελα να βοηθήσω και εγώ όσο γίνεται στην επέκτασή της,πώς θα μπορούσαμε να διαδόσουμε την είδηση της δημιουργίας της (εννοείται με νόμιμο και αποδεκτό τρόπο,και όχι μέσω spam);

Δημοσίευση από imagine » 31 Ιαν 2011 17:29

arNeN έγραψε:Επειδή είμαι σίγουρος πως πολλοί Έλληνες θα θέλουν να γραφτούν στην κοινότητα που έχετε δημιουργήσει και θα ήθελα να βοηθήσω και εγώ όσο γίνεται στην επέκτασή της,πώς θα μπορούσαμε να διαδόσουμε την είδηση της δημιουργίας της (εννοείται με νόμιμο και αποδεκτό τρόπο,και όχι μέσω spam);

Για να πω την αλήθεια ο καλύτερος τρόπος διάδοσης είναι τα ίδια μας τα μέλη.Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ σε όσα μέλη θέλουν να βοηθήσουν την κοινότητα και την εξάπλωση του wordpress στην Ελλάδα είναι αν έχουν ένα blog να αναρτήσουν ένα σχετικό banner ή αν συμμετέχουν σε άλλα forum να αναρτήσουν μια υπογραφή με reference στο http://www.wordpress-gr.org

Φυσικά μιας και τα social media έχουν γίνει μέρος της καθημερινότητας μας κάντε follow στο twitter & like στο facebook.
Είμαστε ανοιχτοί πάντως σε προτάσεις :)

Δημοσίευση από arkas » 01 Φεβ 2011 03:19

Καλό θα ήταν να φτιάξετε και λίγα banners κάποια στιγμή.. :)

---- > ifeed.gr <---- Τροφή στη... γνώση! ( Ενημέρωση και Βοηθήματα)
-- Η φωτογραφία είναι μια αυστηρή και εκθαμβωτική ποίηση του πραγματικού... Άνσελ Άνταμς --

Δημοσίευση από zeoz » 14 Φεβ 2011 15:06

εφτιαξα ορισμενα.... more to come ;)

250x250
Εικόνα

468x60
Εικόνα

768x90
Εικόνα

Δημοσίευση από AKLP » 24 Φεβ 2011 01:05

guyz καμια σχετικη ανακοινωση για το Wordpress 3.1?

Δημοσίευση από zeoz » 24 Φεβ 2011 02:53

AKLP έγραψε:guyz καμια σχετικη ανακοινωση για το Wordpress 3.1?

done..

Δημοσίευση από andreas » 27 Απρ 2011 14:09

Συγχαρητήρια για το site.
Νομίζω ότι ήταν απαραίτητη η δημιουργία μίας οργανωμένης κοινότητας για το wordpress.
Νέος χρήστης στο wordpress και πλέον ξέρω που θα μπορώ να βρω απαντήσεις :)

Δημοσίευση από zeoz » 27 Απρ 2011 15:40

andreas έγραψε:Συγχαρητήρια για το site.
Νομίζω ότι ήταν απαραίτητη η δημιουργία μίας οργανωμένης κοινότητας για το wordpress.
Νέος χρήστης στο wordpress και πλέον ξέρω που θα μπορώ να βρω απαντήσεις :)

νασαι καλα Αντρεα και καλωσηρθες στην κοινοτητα :)

Τελευταίες δημοσιεύσεις: Ταξινόμηση ανά

28 Δημοσιεύσεις • Σελίδα 2 από 31, 2, 3

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

^
CSS Design Awards